Pośredniczymy w umowach czarterowych z najlepszymi armatorami na międzynarodowym rynku wynajmu jachtów i barek turystycznych.

Jako niezależna agencja jesteśmy w stanie zaoferować Państwu czarter jachtów i najlepsze jachty od dobrych i sprawdzonych armatorów działających na rynku czarteru jachtów i barek turystycznych. Współpracujemy z ponad 460 armatorami i posiadamy w naszej ofercie ponad 7500 jednostek żaglowych, motorowych i katamaranów w bazach na całym świecie.

Za pomoc przy czarterze jachtów za granicą nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat. W naszych ofertach stosujemy ceny wynajmu jachtów ustalane przez armatorów, uwzględniając wszelkie aktualne rabaty – m.in. za wczesną rezerwację, z ostatniej chwili, dla stałych klientów, dodatkowo w miarę możliwości stosujemy rabat agencji.

Działamy w tej branży od 2006 roku, dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy odpowiednim partnerem w organizowaniu wypoczynku nad wodą i na wodzie – w Chorwacji, na Majorce, we Włoszech, w Grecji i wielu innych krajach.

Pomagamy organizować rejsy

Jeżeli macie Państwo ochotę na rejs rodzinny lub z grupą znajomych pomożemy Wam zorganizować taki rejs. Prosimy o podanie terminu, rejonu żeglugi i liczebności załogi. Przygotujemy dla Państwa ofertę, znajdziemy odpowiedni jacht, zaproponujemy usługi skippera polskiego lub poleconego przez armatora, opracujemy trasę rejsu.

Oferujemy Państwu czarter jachtów oraz katamaranów jak i jachtów motorowych oraz barek turystycznych na całym świecie. Reprezentujemy ponad 460 armatorów, umożliwiających wynajem jachtów z bazami w Europie, na Karaibach, w Ameryce, Afryce oraz Azji.

Czarter jachtu w Chorwacji lub Grecji? Czemu nie? Jeśli myślisz podobnie, to koniecznie sprawdź naszą ofertę. Czarter jachtów – czyli wynajem łodzi żaglowych i motorowych w na Morzu Śródziemnym – nie bez powodu cieszy się w ostatnim czasie tak dużym zainteresowaniem. Panują tam idealne warunki do wypoczynku. Słońce, plaże, ciepłe morze, a do tego świetnie przygotowana infrastruktura dla zwiedzających kraj z pokładu łodzi.

Jeśli byliście już w Chorwacji i chcecie spróbować czegoś nowego, to również mamy dla Was ciekawe propozycje. Czartery na Majorce są coraz chętniej wybierane z uwagi na cudowne zatoczki i kameralną atmosferę, natomiast wynajem łodzi we Grecji to idealny sposób na ucieczkę od tłumu turystów i odkrywanie tego wyspowego kraju w spokoju.

W celu zarezerwowania łodzi proponujemy Wam skorzystanie w pierwszej kolejności z naszej wyszukiwarki jachtów online, która pozwoli zapoznać się ze wstępną ofertą aktualnie dostępnych jednostek. Gdy okaże się, że nie możecie znaleźć interesującej oferty, skontaktujcie się z nami przez formularz zapytania. Dołożymy wszelkich starań, aby znaleźć odpowiednią łódź motorową lub barkę.