Apartamenty i domy wakacyjne Novasol

Planując urlop coraz częściej rezygnujemy ze zorganizowanego wyjazdu z biurem podróży na rzecz  wyjazdu własnym samochodem. Indywidualnie zaplanowany wypoczynek ma dużo więcej zalet, bo przede wszystkim zapewniamy sobie spokojny wypoczynek, niczym nieograniczoną swobodę, relaks na łonie natury, komfort zakwaterowania, bez hałaśliwych sąsiadów za ścianą i narzuconych godzin posiłków.

Szukając wymarzonego domu lub apartamentu na wakacje warto wcześniej sprecyzować swoje potrzeby. Co najbardziej nas interesuje – czynny wypoczynek czy cisza połączona z wędkowaniem. Z pewnością uda nam się polecić Państwu dom posiadający na wyposażeniu łódź wędkarską. Jeżeli lubimy opalanie nad wodę zaproponujmy miejsce z piękną plażą lub basen z morską falą.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom nasza firma pragnie zaoferować wakacyjne domy lub apartamenty w pełni wyposażone w kuchnię, gdzie swobodnie można przygotować rodzinny posiłek.

Jesteśmy agencją oferującą wakacyjne zakwaterowanie w domach NOVASOL. Jest to firma z 50-letnią tradycją. Rezerwując dom lub apartament wakacyjny z własnym dojazdem możemy odkryć najpiękniejsze zakątki w całej niemal Europie.  Te domy i apartamenty są również przyjazne zwierzętom, więc nie ma problemu, by zabrać je ze sobą na urlop. Można z nimi swobodnie spacerować po okolicy nie narażając się na konflikt ze współtowarzyszami psich harców.  Nie ma też dodatkowych kosztów związanych ze sprzątaniem po nich.

Nasza wyszukiwarka ułatwi Wam znalezienie wymarzonego miejsca w dowolnej miejscowości, w kraju lub w Europie. Zawsze staramy się sprostać Państwa oczekiwaniom. Oferowane zakwaterowanie jest na 100 proc. sprawdzone i z pewnością nie zawiedzie Państwa oczekiwań. Możemy również służyć pomocą i informacją na temat atrakcji w najbliższej okolicy, gdzie można dobrze zjeść, zrobić zakupy lub zabawić się. 

Ponieważ staramy się realizować Państwa marzenia o idealnych wakacjach, warto wcześniej zaplanować je z nami i zarezerwować miejsce, które wybraliśmy z naszej oferty, a na pewno nie zawiedziecie się i będziecie je długo wspominać.

Zapraszamy:

Kliknij tutaj, aby zarezerwować nocleg.

Zobacz też czartery jachtów i barek turystycznych