Czarter jachtów w Norwegii

Norwegia jest zaliczana do najpiękniejszych krajów Europy. Nieustannie zmieniający się krajobraz – góry, morze, fiordy i lasy tworzą niesamowite wrażenia i widoki. Od najdawniejszych lat Norwegowie są zapalonymi i znakomitymi żeglarzami.

Zachodnie wybrzeże Norwegii podlega wpływowi ciepłego Prądu Zachodniego przez co morze w zimie nie zamarza. Norwegowie uwielbiają sporty wodne po każda postacią, jedna trzecia populacji tego kraju zawsze spędza cześć wakacji nad i na wodzie pływając na małych łódkach wiosłowych, jachtach żaglowych i motorowych.

Bazy czarterowe naszych partnerów w Norwegii znajdują się w : Oslo – stolica, Bergen – stolica Norwegii Zachodniej, na Lofotach w Svolvaer, i Tromso na północy.

Miłośnikom Skandynawii i polecamy Czarter jachtów w Szwecji z marin  w Goteborgu, Sztokholmie i Soderkoping.

Pogoda w Norwegii


Zobacz : Czarter jachtów na Bałtyku

Proponujemy w pierwszej kolejności skorzystać z naszej wyszukiwarki jachtów. Jeżeli nie znajdą Państwo interesującej propozycji, zachęcamy do kontaktu przez formularz.

Dojazd na miejsce

Najlepiej dostać się do Norwegii samolotem, na lotniska w Oslo lub Bergen.

Jeśli dojazd odbywa się samolotem, pomożemy zorganizować Państwu transfer do mariny. Koszty i zamówienie transferu prosimy uzgodnić przed zamówieniem.

Uprawnienia, licencje i ubezpieczenia

Posiadanie patentu do samodzielnego prowadzenia łodzi motorowych i żaglowych jest obowiązkowe. Dodatkowo konieczne jest posiadanie uprawnień SRC. Narodowe patenty są uznawane.

Zachęcamy Państwa do zawierania umów ubezpieczeniowych związanych z czarterem. Chętnie posłużymy pomocą i radą przy wyborze firmy i rodzaju ubezpieczenia.

Przydatne informacje

Po zawarciu umowy czarterowej otrzymacie Państwo od nas informację o serwisach pogodowych, marinach oraz przykładowe trasy rejsów.