Czarter barek we Francji

Czarter barek turystycznych jako ciekawa forma spędzenia urlopu na wodzie cieszy się coraz większą popularnością. Przyjemność pływania łączymy z możliwością zwiedzania ciekawych i atrakcyjnych turystycznie miejsc.

Francja posiada największą sieć rzek i kanałów przystosowanych do pływania barkami turystycznymi. Czarter barek we Francji to doskonały sposób na poznanie wspaniałych miejsc i krajobrazów francuskich dróg wodnych. Odkryjemy piękno Francji, romantycznych okolic rzek i kanałów tego kraju. Pływajac barkami po rzekach i kanałach Francji mamy wiele możliwości zwiedzania zabytków zatrzymując się w dowolnym miejscu i momencie, możemy delektować się niewybornymi francuskimi winami , serami i pysznym jedzeniem. Bazy czarterowe , rzeki i kanały po których wiodą trasy rejsów sa bardzo dobrze przygotowane na przyjecie barek i ich załóg. Trasę rejsy możemy wybrać spośród 9 regionów Francji w których dostępne są barki turystyczne.

czarter barek we Francji - mapka regiony
Czarter barek we Francji Le Boat

Polecamy regiony Francji

Proponujemy w pierwszej kolejności skorzystać z naszej wyszukiwarki jachtów. Jeżeli nie znajdą Państwo interesującej propozycji, zachęcamy do kontaktu przez formularz.

Uprawnienia, licencje i ubezpieczenia

Do prowadzenia barek turystycznych po rzekach i kanałach Francji nie ma wymogu posiadania uprawnień.