Polecamy

Zapytaj o czarter

Od razu jesteśmy w stanie stwierdzić dostępność wybranego przez Państwa jachtu, barki turystycznej albo koi. Przygotowujemy umowę, niezbędne dokumenty, organizujemy przelew pieniędzy, proponujemy ubezpieczenia. W razie potrzeby pomagamy w znalezieniu przelotu i transferu do bazy czarterowej.

  Imię i nazwisko (wymagane)

  E-mail (wymagane)

  Numer telefonu

  Wybierz jacht, barkę lub apartament (wymagane)

  Akwen, port lub miejscowość (wymagane)

  Ilość osób (wymagane)


  Termin "od" (wymagane)

  Ilość dni (wymagane)


  Wiadomość

  Skąd wiesz o Intrap Yachting

   

  * – zgoda wymagana, aby wysłać formularz

  Czarter barek

  Czarter barek turystycznych jako forma spędzania urlopu na wodzie cieszy się coraz większą popularnością. Łączymy przyjemność pływania z możliwością zwiedzenia ciekawych i atrakcyjnych turystycznie  miejsc. Pływanie barkami turystycznymi jest bardzo łatwe. Barki są proste w obsłudze a drogi wodne doskonale oznakowane. Do prowadzenia barek nie wymaga się posiadania patentów żeglarskich i motorowodnych. Przy zaokrętowaniu przedstawiciele armatorów udzielają szczegółowych rad i wskazówek przydatnych podczas żeglugi.

  Jako agent reprezentujemy największych armatorów barek w Europie : Locaboat, Le Boat i France Passion Plaisance ,dzięki czemu możemy zaproponować Państwu ofertę wybraną z kilkuset jednostek w różnym wieku i standardzie, z kilkudziesięciu baz czarterowych w całej Europie.

  W naszej ofercie możemy zaproponować Państwu czarter barek na rzekach i kanałach Francji, Holandii, Irlandii, Anglii i Szkocji, Belgii oraz w Polsce i w Niemczech.

  Apartamenty Novasol

  Planując urlop coraz częściej rezygnujemy ze zorganizowanego wyjazdu z biurem podróży na rzecz  wyjazdu własnym samochodem. Indywidualnie zaplanowany wypoczynek ma dużo więcej zalet, bo przede wszystkim zapewniamy sobie spokojny wypoczynek, niczym nieograniczoną swobodę, relaks na łonie natury, komfort zakwaterowania, bez hałaśliwych sąsiadów za ścianą i narzuconych godzin posiłków.

  Szukając wymarzonego domu lub apartamentu na wakacje warto wcześniej sprecyzować swoje potrzeby. Co najbardziej nas interesuje – czynny wypoczynek czy cisza połączona z wędkowaniem. Z pewnością uda nam się polecić Państwu dom posiadający na wyposażeniu łódź wędkarską. Jeżeli lubimy opalanie nad wodę zaproponujmy miejsce z piękną plażą lub basen z morską falą.

  Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom nasza firma pragnie zaoferować wakacyjne domy lub apartamenty w pełni wyposażone w kuchnię, gdzie swobodnie można przygotować rodzinny posiłek.

  Jesteśmy agencją oferującą wakacyjne zakwaterowanie w domach NOVASOL. Jest to firma z 50-letnią tradycją. Rezerwując dom lub apartament wakacyjny z własnym dojazdem możemy odkryć najpiękniejsze zakątki w całej niemal Europie.  Te domy i apartamenty są również przyjazne zwierzętom, więc nie ma problemu, by zabrać je ze sobą na urlop. Można z nimi swobodnie spacerować po okolicy nie narażając się na konflikt ze współtowarzyszami psich harców.  Nie ma też dodatkowych kosztów związanych ze sprzątaniem po nich.

  Nasza wyszukiwarka ułatwi Wam znalezienie wymarzonego miejsca w dowolnej miejscowości, w kraju lub w Europie. Zawsze staramy się sprostać Państwa oczekiwaniom. Oferowane zakwaterowanie jest na 100 proc. sprawdzone i z pewnością nie zawiedzie Państwa oczekiwań. Możemy również służyć pomocą i informacją na temat atrakcji w najbliższej okolicy, gdzie można dobrze zjeść, zrobić zakupy lub zabawić się.

  Ponieważ staramy się realizować Państwa marzenia o idealnych wakacjach, warto wcześniej zaplanować je z nami i zarezerwować miejsce, które wybraliśmy z naszej oferty, a na pewno nie zawiedziecie się i będziecie je długo wspominać.

  Aktualna pogoda w Europie

  Zobacz też: czarter jachtów. oraz czarter barek