Kierunki

Oferty Last Minute

Oferty wyświetlają się w ramce. Aby zobaczyć wszystkie oferty, prosimy przewijać treść w obrębie powyższej ramki.

Zapytaj o czarter

Od razu jesteśmy w stanie stwierdzić dostępność wybranego przez Państwa jachtu, barki turystycznej albo koi. Przygotowujemy umowę, niezbędne dokumenty, organizujemy przelew pieniędzy, proponujemy ubezpieczenia. W razie potrzeby pomagamy w znalezieniu przelotu i transferu do bazy czarterowej.

  Imię i nazwisko (wymagane)

  E-mail (wymagane)

  Numer telefonu

  Wybierz jacht, barkę lub apartament (wymagane)

  Akwen, port lub miejscowość (wymagane)

  Ilość osób (wymagane)


  Termin "od" (wymagane)

  Ilość dni (wymagane)


  Wiadomość

  Skąd wiesz o Intrap Yachting

   

  * – zgoda wymagana, aby wysłać formularz

  Czarter jachtow

  Odkryliśmy idealny sposób na letni wypoczynek. Wynajem luksusowych łodzi motorowych gwarantuje fantastyczne przeżycia i pozwala odkrywać kraje z zupełnie innej perspektywy. Z pokładu ekskluzywnego jachtu Chorwacja, Majorka, czy Włochy prezentują się nadzwyczajnie. Proponujemy atrakcyjny czarter jachtów w takich miejscach jak – Chorwacja, Grecja, Włochy, Francja, Norwegia, Morze Bałtyckie, na Karaibach, w Ameryce, Afryce oraz Azji.

  Nasza agencja pośredniczy w wynajmie. Zapewniamy polskojęzyczną obsługę oraz pomagamy w doborze odpowiedniej jednostki do oczekiwań i liczby uczestników rejsu. Malownicze plaże, urokliwe zatoczki, krystaliczna woda – czarter jachtów w Grecji, na Majorce, czy we Włoszech pozwala się zrelaksować w cudownym otoczeniu. Proponujemy także możliwość rezerwacji łodzi na chłodnych akwenach wokół Norwegii, a także na Morzu Bałtyckim.

  Reprezentujemy ponad 360 armatorów, co umożliwia wynajem jachtów motorowych, katamaranów i innych luksusowych jednostek. Udzielamy niezbędnych wskazówek, które pozwolą Państwu dotrzeć do portów z naszymi stacjonującymi łodziami.

  Apartamenty Novasol

  Planując urlop coraz częściej rezygnujemy ze zorganizowanego wyjazdu z biurem podróży na rzecz  wyjazdu własnym samochodem. Indywidualnie zaplanowany wypoczynek ma dużo więcej zalet, bo przede wszystkim zapewniamy sobie spokojny wypoczynek, niczym nieograniczoną swobodę, relaks na łonie natury, komfort zakwaterowania, bez hałaśliwych sąsiadów za ścianą i narzuconych godzin posiłków.

  Szukając wymarzonego domu lub apartamentu na wakacje warto wcześniej sprecyzować swoje potrzeby. Co najbardziej nas interesuje – czynny wypoczynek czy cisza połączona z wędkowaniem. Z pewnością uda nam się polecić Państwu dom posiadający na wyposażeniu łódź wędkarską. Jeżeli lubimy opalanie nad wodę zaproponujmy miejsce z piękną plażą lub basen z morską falą.

  Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom nasza firma pragnie zaoferować wakacyjne domy lub apartamenty w pełni wyposażone w kuchnię, gdzie swobodnie można przygotować rodzinny posiłek.

  Jesteśmy agencją oferującą wakacyjne zakwaterowanie w domach NOVASOL. Jest to firma z 50-letnią tradycją. Rezerwując dom lub apartament wakacyjny z własnym dojazdem możemy odkryć najpiękniejsze zakątki w całej niemal Europie.  Te domy i apartamenty są również przyjazne zwierzętom, więc nie ma problemu, by zabrać je ze sobą na urlop. Można z nimi swobodnie spacerować po okolicy nie narażając się na konflikt ze współtowarzyszami psich harców.  Nie ma też dodatkowych kosztów związanych ze sprzątaniem po nich.

  Nasza wyszukiwarka ułatwi Wam znalezienie wymarzonego miejsca w dowolnej miejscowości, w kraju lub w Europie. Zawsze staramy się sprostać Państwa oczekiwaniom. Oferowane zakwaterowanie jest na 100 proc. sprawdzone i z pewnością nie zawiedzie Państwa oczekiwań. Możemy również służyć pomocą i informacją na temat atrakcji w najbliższej okolicy, gdzie można dobrze zjeść, zrobić zakupy lub zabawić się.

  Ponieważ staramy się realizować Państwa marzenia o idealnych wakacjach, warto wcześniej zaplanować je z nami i zarezerwować miejsce, które wybraliśmy z naszej oferty, a na pewno nie zawiedziecie się i będziecie je długo wspominać.